Nabídka služeb

Naši nabídku služeb stavíme na životním cyklu sportovní akce. Pomáháme s plánováním, přípravou, realizací i trvalým zlepšováním sportovních akcí ve střední Evropě.

[highlight]Mezi pořadateli je nejoblíbenější službou naše čipová časomíra a zpracování výsledků.[/highlight]

Plán připravované akce

Uvažujete o konání vlastní sportovní akce nebo chystáte už první ročník? Nabízíme Vám nezávaznou schůzku, na které probereme vaše představy, které vám pomůžeme sladit s tím co je v ČR a ve světě sportovních akcí obvyklé a možné. Ideálně za vámi dojedeme a sejdeme se přímo tam, kde chcete akci pořádat.

Internetová propagace akce

Blíží se vám termín dalšího ročníku a hledáte nové závodníky? Nabízíme Vám služby propagace vaší sportovní akce v internetových termínovkách, vytvoření vlastních mini-stránek určených pro sportovní veřejnost včetně online služeb.

Vybavení pro závodníky

Startovní číslo je symbol závodu. Nabízíme již déle než 10 let startovní čísla pro široké spektrum sportovců. Od startovních čísel s vytištěným jménem závodníka až po retro kolekci startovních čísel na plátně. Stejně tak, ale nabízíme i řadu dalšího vybavení pro závodníky (trička, medaile, diplomy, tašky, samolepky, letáky apd.)

Vybavení pro pořadatele

Nabízíme na vaše akce moderátora, časové ukazatele, internet, tiskové středisko, VIP pásky, ozvučení, LED obrazovky, stupně vítězů, fotografa, videokameramana a další služby pro zvýšení kvality vašeho sportovního podniku.

Pořadatelský servis

Na základě našich každoročně se zvyšujících zkušeností nabízíme pro naše stále klienty i služby pořadatelského servisu v den konání akce. Jsme připraveni zajistit všechny další potřeby, které jsou potřeba k optimálnímu zvládnutí dne, kdy pořádáte závod.

Čipová časomíra a zpracování výsledků

Na váš závod přijedeme včas a zajistíme výsledky všech potřebných kategorií a tratí. Nabízíme technologii aktivních čipů (100% spolehlivost) za bezkonkurenčních podmínek v ČR. Zpracování výsledků probíhá okamžitě. Výsledky zveřejňujeme online a závodníkům zasíláme SMS s výsledkem. Pro vaše akce máme k dispozici 4 měřící soupravy, 2000 čipů a cílový prostor může být až 10m široký. Spolehlivost systému je zajištěna pomocí několika zdrojů napájení. Přesnost měření je 0,01 vteřiny.

Cílová kamera

Používáme cílové kamery jako součást čipové časomíry pro lepší rozhodování rozhodčích v případě protestu závodníků i jako záložní systém v případě, že závodník dokončí závod bez čipu. Zároveň nabízíme pronájem profesionální cílové kamery ALGE včetně operátora pro měření závodů, kde je požadována přesnost 0,001 vteřiny.

Klientská agentura

Pro výrobce, dovozce a další společnosti, které se angažují na trhu sportovních značek nabízíme služby klientské agentury. Pomáháme při nastavení spolupráci mezi pořadatelem a vámi a to od nastavení až ke splnění očekávání, která mají v souvislosti s pořádáním sportovní akce nebo seriálu sportovních akcí.