Čipová časomíra a zpracování výsledků

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Nabízíme pořadatelům sportovních akcí službu zpracování výsledků pomocí čipových technologií

[/vc_column_text][vc_tta_tour][vc_tta_section title=“Běh“ tab_id=“Run“][vc_single_image image=“7670″ img_size=“medium“][/vc_tta_section][vc_tta_section title=“Cyklistická časovka“ tab_id=“timetrial“][vc_single_image image=“7671″ img_size=“medium“][/vc_tta_section][vc_tta_section title=“Cyklistika Enduro“ tab_id=“enduro“][vc_single_image image=“7682″ img_size=“medium“][/vc_tta_section][vc_tta_section title=“Cyklistika MTB“ tab_id=“mtb“][vc_single_image image=“7674″ img_size=“medium“][/vc_tta_section][vc_tta_section title=“Cyklistika silniční“ tab_id=“velo“][vc_single_image image=“7673″ img_size=“medium“][/vc_tta_section][vc_tta_section title=“Koloběžky“ tab_id=“footbike“][vc_single_image image=“7676″ img_size=“medium“][/vc_tta_section][vc_tta_section title=“Lyžování“ tab_id=“ski“][vc_single_image image=“7679″ img_size=“medium“][/vc_tta_section][vc_tta_section title=“Triatlon“ tab_id=“triatlon“][vc_single_image image=“7678″ img_size=“medium“][/vc_tta_section][vc_tta_section title=“Závodní chůze“ tab_id=“racewalking“][vc_single_image image=“7677″ img_size=“medium“][/vc_tta_section][/vc_tta_tour][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/2″][vc_text_separator title=“Aktivní čipy – čip na botu/kotník/kolo“][vc_column_text]Technologie aktivních čipů má spolehlivost vyšší než 99% při měření do rychlosti 70 km/h. Doporučujeme pro všechny rychlé sporty (cyklistika, in-line bruslení, koloběh, triatlon) ale i pro běh a další.

Zajišťujeme měření ve startovním/cílovém prostoru o šířce 4 – 10 metrů.

V případě nevrácení čipu účtujeme pořadateli 500 kč za ztrátu. Čipy předáváme pořadateli ve formě uspořádaných boxů 1-100,101-200,atd. a samostatných balíků s neopreny nebo plastovými páskami pro připevnění.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/2″][vc_text_separator title=“Pasivní čipy – čip přímo ve startovním čísle“][vc_column_text]Technologie pasivních čipů má spolehlivost vyšší než 99% při měření do rychlosti 30 km/h. Doporučujeme pro běh a MTB cyklistiku.

Zajišťujeme měření ve startovním/cílovém prostoru o šířce 5 metrů.

Čipy předáváme pořadateli ve formě kotouče s 500 čipy přímo již připravenými pro nalepení na startovní čísla, případně dodáme rovnou startovní čísla s nalepenými čipy.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_text_separator title=“Další informace“][vc_column_text]

Všem nabízíme následující komfort

Rychlé a správné výsledky – zajištujeme pořadatelům průběžné výsledky, tak jak se závodníci objevují v cíli. Jsme připraveni na intervalové starty, starty ve vlnách, kategorie, mezičasy i závody, které trvají opravdu dlouho. Výsledky jsou výsledkem naší práce.

Záruka úspěchu – velice dobře si uvědomujeme, jak je časomíra důležitá pro úspěch sportovní akce. Zaručujeme pořadatelům naší nabídku smlouvou a kvalitním vybavením, které používáme. Od pořadatele téměř nic potřebujeme, kromě  přívodu elektrické energie. Nicméně pokud není k dispozici, poradíme si sami s naší výbavou generátorů a baterií.

Display pro moderátora i závodníky  – máme k dispozici display (notebook/tablet) pro moderátora závodu. Ten bude mít online přístup k závodníkům, kteří jsou právě v cíli/mezičase.

Počítadlo kol pro závodníky – Pro závodníky okruhových závodů máme  k dispozici LED panel, který ukazuje počty zbývajících/absolovovaných kol a závodníkovo startovní číslo.

Mobilní display – v případě, že Váš závod má zaváděcí vůz tak máme pro tento případ mobilní display s časem, který lze připevnit na střechu/autozahrádku automobilu.

SMS notifikace v cíli – každému závodníkovi, který bude v cíli zašleme SMS zprávu s jeho časem, celkovým pořadím a pořadím v kategorii.

Online výsledky – výsledky jsou ještě během naší služby na závodě zveřejněny na stránkách live.sportovniservis.cz kde si je můžou závodníci okamžitě prohlédnout.

Sprinterská souprava – v případě, že pořádáte závod který je třeba měřit na setiny vteřiny, tak disponujeme uceleným řešením pro tyto příležitosti. Startér má k dispozici startovací tlačítko, které je propojené na startovací reproduktor a přesný GPS časoměřičský počítač. Čas startu je pak změřen přesně na setiny vteřiny.

Měření reálného startu – v případě, že chcete změřit přesný čas závodníků nejenom od výstřelu, ale i od překročení startovní čáry tak jsme připraveni vám takzvaný REALTIME zajistit.[/vc_column_text][vc_column_text]Může nahradit čipová časomíra cílovou kameru?
Ve spolupráci se Sportovniservis.cz ANO. V případě měření hromadného dojezdu cyklistů, in-line bruslařů a jiných „balíků“ využíváme HD videokameru se záznamem cílového prostoru. Na níže uvedeném videozáznamu je 10x zpomalený záznam extraligových cyklistů v cíli.[/vc_column_text][vc_video link=“https://vimeo.com/21184185″][vc_column_text]Potřebujeme pořadatel zajistit pro časomíru stan?
Ve spolupráci se Sportovniservis.cz NE. Používáme měřící vůz ze kterého jsme schopni odbavit veškeré práce spojené s měřením i výsledkovým servisem. Jsme tak připraveni na počasí ať už je venku jakkoliv.[/vc_column_text][vc_video link=“http://www.vimeo.com/25717546″][vc_column_text]Orientační rozpočet služby Čipová časomíra

  • Závod ve všední den nebo malý závod do 100 závodníků – 10.000 Kč
  • Střední závod cca 500 závodníků  – 15.000 Kč
  • Větší závod cca 1000 závodníků – 20.000 Kč
  • Další měřící místo kromě start/cíle stojí 5.000 Kč

Další služby

  • Jednorázový čip – předaný na kotouči á 9 Kč za ks
  • Jednorázový čip – již nalepený přímo na startovním čísle á 10 Kč za ks
  • Doprava 8 Kč á km (cestovné počítáme z Prahy)
  • Ztracený aktivní čip – 500 Kč

[/vc_column_text][vc_text_separator title=“Další informace“][/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *