10 důvodů pro Kbelskou 10

Vážení trenéři, běžci, aktivní sportovci a další příznivci běhu! Připravili jsme pro vás 10 těch nejdůležitějších důvodů, pro účast na letos již 22. ročníku Kbelské 10. Prosím zvažte svoji účast.

ONLINE REGISTRACE NA ZÁVOD PŘÍMO ZDE

  1. Trať závodu je velice rychlá a ve srovnání s ostatními 10km závody (Mattoni, Běchovice) v Praze nabízí rovinatější trať.
  2. Termín závodu je sobota 1.3.2008 a ten vzhledem k mírné zimě nabízí již ideální termín ke kontrole výkonnosti.
  3. Startovné 90,- Kč je na podobný závod opravdu nízké a díky partnerům a sponzorům nabízí zážitek mnohonásobně převažující náklady.
  4. Každý závodník dostane značkové tričko MIZUNO a má možnost vyhrát další ceny v tombole a při té nezáleží zdali skončíte v cíli první nebo poslední.
  5. Každý kdo se přihlásí předem prostřednictvím formuláře na stránkách Palestry dostane startovní číslo se svým jménem.
  6. Na trati budou 3 vodiči, kteří vám pomůžou splnit váš plánovaný čas 40,45 nebo 50 minut.
  7. Jméno známého sportovního moderátora Štepán Škorpil zaručuje, že atmosféra a komentář k závodu bude na nejvyšší sportovní úrovni.
  8. Sportovní servis, který závod servisně zajištuje (od roku 2007 včetně časomíry) zajistí rychlé zpracovaní výsledků v jednotlivých kategoriích i absolutním pořadí.
  9. Praha 9 – Kbely nabízí kvalitní spojení MHD autobusy přímo z Palmovky (metro B) i pro přespolní závodníky.
  10. V prostoru závodu bude řada dalších zajímavostí včetně MIZUNO trucku, který přiveze speciální běžecký diagnostický počítač Mizuno Precision Fit, který umožňuje detailní diagnostiku dolních končetin a dalších parametrů pro výběr vhodné sportovní obuvi Mizuno.

Kbelská10 je 1.závodem Mizuno Running Cupu 2008 – další informace o tomto běžeckém seriálu najdete na našich stránkách a na stránkách MIZUNO.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru