7 SEGMENTS OF BOHEMIA

Závodění na segmentech v okolí Prahy

připravujeme nový systém skrz levely (zatím máme za sebou první dva levely (1-duben,2-květen) a připravujeme třetí. Pro ty kdo začínají je třeba začít s prvním levelem a postupně pokračovat do dalších.

Tady je odkaz na historicky první sérii (Duben 2020)

Aktuální rozpisy segmentů na květen na kterých můžete závodit od 7.5.2020 do 31.5.2020

Pravidla

Startovné:  250 Kč za jednu oblast (kolo/běh) v jedné lokalitě, možnost výběru více při registraci – včetně medaile, samolepky které pošleme každému poštou.

Termín závodu: Závod probíhá od 7.5.2020 do 31.4.2020 23:59 a závodník může dané segmenty projet kolikrát za daný měsíc chce. 

Pravidla závodu: zaplacené startovné, účast v Strava klubu, použití HRM pásu, použití GPS cyklocomputeru nebo mobilního telefonu, zákaz použití doprovodného vozu před závodníkem (cyklistika).

Organizátor: APACHI s.r.o. – Sportovniservis.cz

Bodování: Sčítáme časy ze všech 7 segmentů a podle nich vyhlásíme vítěze soutěže který získá trofej (absolutní muž / absolutní žena). Nedokončením jednoho nebo více segmentů nebude závodník v celkovém pořadí klasifikován. Vítěz získává speciální medaili za vítězství.

Pokračování: Celý ročník je počítán jako seriál po jednotlivých měsíčních závodech a na konci roku se uskuteční vyhlášení celkového ročníku. Rozhodující bude počet získaných trofejí po jednotlivých měsících

Registracewww.sportt.cz případně rovnou níže

Přejít nahoru