Čipová časomíra a zpracování výsledků

Nabízíme pořadatelům sportovních akcí službu zpracování výsledků pomocí čipových technologií

 • Běh

 • Cyklistická časovka

 • Cyklistika Enduro

 • Cyklistika MTB

 • Cyklistika silniční

 • Koloběžky

 • Lyžování

 • Triatlon

 • Závodní chůze

Aktivní čipy – čip na botu/kotník/kolo

Technologie aktivních čipů má spolehlivost vyšší než 99% při měření do rychlosti 70 km/h. Doporučujeme pro všechny rychlé sporty (cyklistika, in-line bruslení, koloběh, triatlon) ale i pro běh a další.

Zajišťujeme měření ve startovním/cílovém prostoru o šířce 4 – 10 metrů.

V případě nevrácení čipu účtujeme pořadateli 500 kč za ztrátu. Čipy předáváme pořadateli ve formě uspořádaných boxů 1-100,101-200,atd. a samostatných balíků s neopreny nebo plastovými páskami pro připevnění

Pasivní čipy – čip přímo ve startovním čísle

Technologie pasivních čipů má spolehlivost vyšší než 99% při měření do rychlosti 30 km/h. Doporučujeme pro běh a MTB cyklistiku.

Zajišťujeme měření ve startovním/cílovém prostoru o šířce 5 metrů.

Čipy předáváme pořadateli ve formě kotouče s 500 čipy přímo již připravenými pro nalepení na startovní čísla, případně dodáme rovnou startovní čísla s nalepenými čipy.

 

Všem nabízíme následující komfort

Rychlé a správné výsledky – zajištujeme pořadatelům průběžné výsledky, tak jak se závodníci objevují v cíli. Jsme připraveni na intervalové starty, starty ve vlnách, kategorie, mezičasy i závody, které trvají opravdu dlouho. Výsledky jsou výsledkem naší práce.

Záruka úspěchu – velice dobře si uvědomujeme, jak je časomíra důležitá pro úspěch sportovní akce. Zaručujeme pořadatelům naší nabídku smlouvou a kvalitním vybavením, které používáme. Od pořadatele téměř nic potřebujeme, kromě  přívodu elektrické energie. Nicméně pokud není k dispozici, poradíme si sami s naší výbavou generátorů a baterií.

Display pro moderátora i závodníky  – máme k dispozici display (notebook/tablet) pro moderátora závodu. Ten bude mít online přístup k závodníkům, kteří jsou právě v cíli/mezičase.

Počítadlo kol pro závodníky – Pro závodníky okruhových závodů máme  k dispozici LED panel, který ukazuje počty zbývajících/absolovovaných kol a závodníkovo startovní číslo.

Mobilní display – v případě, že Váš závod má zaváděcí vůz tak máme pro tento případ mobilní display s časem, který lze připevnit na střechu/autozahrádku automobilu.

SMS notifikace v cíli – každému závodníkovi, který bude v cíli zašleme SMS zprávu s jeho časem, celkovým pořadím a pořadím v kategorii.

Online výsledky – výsledky jsou ještě během naší služby na závodě zveřejněny na stránkách live.sportovniservis.cz kde si je můžou závodníci okamžitě prohlédnout.

Sprinterská souprava – v případě, že pořádáte závod který je třeba měřit na setiny vteřiny, tak disponujeme uceleným řešením pro tyto příležitosti. Startér má k dispozici startovací tlačítko, které je propojené na startovací reproduktor a přesný GPS časoměřičský počítač. Čas startu je pak změřen přesně na setiny vteřiny.

Měření reálného startu – v případě, že chcete změřit přesný čas závodníků nejenom od výstřelu, ale i od překročení startovní čáry tak jsme připraveni vám takzvaný REALTIME zajistit.

Může nahradit čipová časomíra cílovou kameru?
Ve spolupráci se Sportovniservis.cz ANO. V případě měření hromadného dojezdu cyklistů, in-line bruslařů a jiných “balíků” využíváme HD videokameru se záznamem cílového prostoru. Na níže uvedeném videozáznamu je 10x zpomalený záznam extraligových cyklistů v cíli.

https://vimeo.com/21184185

Používáme měřící vůz ze kterého jsme schopni odbavit veškeré práce spojené s měřením i výsledkovým servisem. Jsme tak připraveni na počasí ať už je venku jakkoliv.

 

Orientační rozpočet služby

 • Závod ve všední den nebo malý závod do 100 závodníků – 10.000 Kč

 • Střední závod cca 500 závodníků  – 15.000 Kč

 • Větší závod cca 1000 závodníků – 20.000 Kč

 • Další měřící místo kromě start/cíle stojí 5.000 Kč

Další služby

 • Jednorázový čip – předaný na kotouči á 9 Kč za ks

 • Jednorázový čip – již nalepený přímo na startovním čísle á 10 Kč za ks

 • Doprava 8 Kč á km (cestovné počítáme z Prahy)

 • Ztracený aktivní čip – 500 Kč

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *