Pečecká desítka 2013 – poslední informace před startem

Důležité odkazy

STARTOVNÍ LISTINA PŘEDEM PŘIHLÁŠENÝCH A ZAPLACENÝCH ZÁVODNÍKŮ

POLOHA


Závod se koná tuto sobotu 9.3.2013, kdy presentace pro všechny kategorie bude probíhat ve sportovní hale.

Pro ty z Vás, kteří k nám zavítají poprvé a neznají přesné místo doporučuji ptát se na fotbalový stadion. Nebo si můžete polohu najít přes GPS souřadnice 50°5´21,917 15°2´1,496. 

Pojedete-li vlakem, dejte se od nádražní budovy doprava, hala je z nádraží vzdálena přibližně 500 m. Cesta z nádraží je vyznačena pod tímto odkazem http://mapy.cz/s/3eC2. Nepopleťte si město PEČKY s menší obcí Červené Pečky, která je od nás zhruba 30 km.  

K PARKOVÁNÍ


můžete využít omezeně ul. Barákovou, Masarykovo Nám., J. A. Komenského, tř. 5 května. Nejvhodnějším místem je ul K. H. Borovského kdy vedle ní je na zaparkování vhodná travnatá plocha, místo naleznete na těchto souřadnicích: 50°5’29.687″N, 15°1’53.829″E. Naopak neparkujte v ul. V. B. Třebízského, tř. Jana Švermy a část Masarykova nám. kudy vede trať závodu.  

PRESENTACE  


  • pro děti a lidový běh bude otevřena v 7:45 hod, uzavřena bude v 10:00 hod.,
  • od 9:30 hod. bude presentace otevřena pro hlavní závod na 10 km, uzavřena bude v 11:00 hod.

  • Presentace Lidového běhu bude otevřena od 8:45 do 10:30 hod.

V dětských kategoriích se startovné neplatí a přihlášení se provádí pouze na místě nahlášením údajů u příslušného stolu ve sportovní hale, u Lidového běhu se platí startovné 50 Kč a přihlášení se provádí až na místě nahlášením údajů u příslušného stolu.

Jako předem přihlášení závodníci na hlavní závod platíte startovné 150 Kč (platí se na místě, pokud jste již neplatili předem), až se dostavíte do sportovní haly, projděte vstupními prostory přímo na palubovku, kde za dveřmi vpravo bude startovní listina, zde zjistíte své startovní číslo a následně se můžete dle startovního čísla odpresentovat u příslušně označeného stolu u kterého si převezmete startovní číslo vč. špendlíků, vratný čip, los, tričko Mizuno(předchozí obsah si zkontrolujte). Pokud Vám není ještě 18 let, bude u Vás u presentace požadován souhlas zákonného zástupce.

Startovní číslo si připevněte na hruď, čip si připevněte pomocí plastového pásku do pravé nebo levé boty, bez čipu nebudete změřeni. Pokud by se Vám i přesto povedlo odstartovat bez čipu, nahlaste toto v cíli v modrém časoměřičském voze APACHI. Pokud jako předem přihlášení nemáte zaplaceno startovné, budete u vzdálenějších stolů od vstupu řazeni dle abecedy.

TEAMY

Jste-li přihlášeni do teamu, zkontrolujte si tento stav na seznamu přihlášených teamů po vstupu do sportovní haly. Pokud chcete něco na teamu změnit nebo vytvořit ještě nový team vyplňte speciální teamovou přihlášku s uvedením vašich startovních čísel a tuto doneste k poslednímu stolku, kde Vás do závodu zaregistrují zodpovědní pracovníci z Apachi.

ŠATNY a SPRCHY


pro Vás budou připraveny ve sportovní hale, nebo můžete využít šaten na fotbalovém hřišti(100 m od haly), tyto Vám velmi doporučujeme, neboť nebývají tak využívány jako v přeplněné ve sportovní hale. Speciálně pro ženy, budou vyčleněny ve Sportovní hale šatny v prvním patře, kde zároveň budou mít k dispozici toalety.  

TOALETY


najdete ve Sportovní hale, tyto budou jistě přeplněné, proto doporučujeme využít i toalety na fotbalovém hřišti, ženy budou mít toalety v prvním patře! Venku bude k dispozici několik mobilních toalet.

START

Start hlavního závodu je před hasičskou zbrojnicí v ul. V.B.Třebízského. Bude pro Vás připraven jeden koridor a pevně věříme, že zohledníte svoji výkonnost a podle toho se zařadíte, buď na konec nebo do předu, či rozumně doprostřed. Vodiči budou označeny rozlišováky a na triku budou mít ceduli na jaký čas poběží. Jejich sraz bude 10 minut před startem před vstupem do restaurace Stříkačka, která je při cestě na start.

PO DOBĚHU

Po doběhnutí do cíle na Vás bude čekat v cíli teplý čaj nebo iontový nápoj. V cíli Vám bude odebrán čip, v případě neodebrání nám jej prosím vraťte sami. Po přemístění do sportovní haly zjistíte, zda máte výherní los na vyvěšené výherní listině. K vyhlášení výsledků dojde okolo 13:30 hod., po doběhu posledního závodníka. Dle předpovědi počasí se dá velmi předpokládat, že vyhlášení bude provedeno venku před halou. Jakmile proběhne vyhlášení, bude provedeno druhé kolo losování tomboly, ve sportovní hale, kde bude rozlosováno dalších několik cen.  

VÝSLEDKY


budou průběžně vystavovány na boční stěně Mizuno vozidla, závodník, který nahlásil svoje mobilní číslo, dostane sms zprávu se svým časem a pořadím, v odpoledních hodinách se výsledky objeví i na internetu na stránkách závodu, www.sportovniservis.cz a www.mizuno-running-cup.cz   

Předpověď POČASÍ

zatím hovoří o velmi dobrých podmínkách tj. polojasno až oblačno, denní teploty 5 až 12 °C, slabý západní vítr 2 až 5 m/s.  

NEÚČAST

pokud jste se přihlásili a nemůžete se závodu zúčastnit, dejte nám vědět na sportovniservis@apachi.cz   Nezbývá nám než Vám na závěr popřát, aby se Vám závod podařil a potažmo líbil, a o to se budeme snažit co nejvíce.  

Za pořadatele Petr Lhota http://www.pececkadesitka.czhttp://www.mizuno-running-cup.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru