Pošuk 2022

Ahoj!

v sobotu je tu po dvouleté Covid pauze POŠUK. Posíláme pár předstartovních informací.

Start a cíl

Tradičně na louce uprostřed našeho pošemberského údolí. Zde je přesné umístění na mapě: https://mapy.cz/s/muhotafeza, další podrobnosti: https://www.posuk.net/propozice

Doprava

Vlakem do Českého Brodu (z Prahy jezdí každou půlhodinu) a pak pěšky nebo kolmo (7 km). Taky to jde busem č. 387 z Prahy v 11:00 (metro Háje) přes Vyžlovku (tam přesedneš na 491) do Doubravčic. Do Doubravčic to jede taky z Úval ve 12:12 (stejná vlaková trať jako do č. Brodu) busem č. 423. Z Doubravčic je to z kopečka po silničce 2-3 km.

Pokud pojedeš autem, parkuje se na sousední louce. Pozor, nejkratší cesta z Českého Brodu přes Zahrady je pro auta zavřená. Je potřeba jet přes Vrátkov a Doubravčice.

Při parkování šetři místo, dbej pokynů a parkuj hlavně tak, abys nikomu neblokoval(a) výjezd.

Harmonogram

Dětské běhy: Start ve 12:00, prezentace do 11:45, vyhlášení okolo 13:00
Dospěláci: Start 14:00, prezentace do 13:30, vyhlášení cca 17:00.
Dej si rezervu, ať není stres.

Trasa

Klasické značení trasy na stromech (červený puntík v bílém kruhu), doplněno místy moukou na zemi v zatáčkách nebo šipkami na silnici. Ten kousek po silnici se běží za běžného provozu, takže bacha na auta. Na trati jsou dvě občerstvovačky na cca 6. a 12. km (voda, ionťák, jablka, banány, rozinky, sůl).

Čipy a startovné

Dospělí dostanou při registraci čipy, takže nám je nezapomenou po doběhnutí vrátit!
Startovné je povětšinou již zaplaceno, kdo je náhradník nebo opozdilec, zaplatí na místě. Děti neplatí nic.

Jídlo a pití

Na louce bude stánek s občerstvením. Mělo by být od všeho něco – maso, bezmaso, slané, sladké, kafe, pivo, alko, nealko. Ale BACHA, žádnej další obchod ani restaurace v okolí není. Klidně si vemte svoje zásoby na piknik. A budeme rádi, když si odvezete svůj odpad.

Ahoj v sobotu

POŠUK CREW

Kdyby něco, piš na jsem@posuk.net

Přejít nahoru