Zlatý maratón Emila Zátopka 2012

ZLATÝ MARATÓN EMILA ZÁTOPKA, Výsledková listina běhu na 42 195m
Datum konání: 27.7.2012 Místo konání: Výstaviště INCHEBA Praha
Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ ve spolupráci s Centrem sportu MV a Atletickým oddílem PSK OLYMP Praha
Ředitel závodu: Ing. Vlastimil Šroubek
Hlavní rozhodčí: Jiří Koleš

Výsledky maratón online

Výsledky maratón ke stažení (XLS)

Výsledky ostatní závody (půlmaratón + 10km) + celkové hodnocení Zátopkova týdne online

Výsledky ostatní závody (půlmaratón + 10km) + celkové hodnocení Zátopkova týdne ke stažení (XLS)

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

12 komentářů

 1. Dobrý den,
  reaguji na předběžné výsledky podnětem-otázkou: běžela jsem včera desítku, ale ve výsl. listině jsem se zatím neobjevila. Měla jsem číslo 236 (změněno z pův. 17), čip také. Čas orientačně těsně nad 1:00:00 (nebo pod?), nejspíš mezi 63. a 64. místem. Snad Vám to pomůže pro komplexní výsledky. Zdraví Vlasta Skalická

 2. Dobrý den,

  rovněž jsem se nenalezl ve výsledkové listině! Běžel jsem půlmaraton, č.227, registroval jsem se na místě(protože ačkoli jsem měl zaplaceno předem, nebyl jsem na startovní listině). Čas jsem měl cca 1:38:50.
  Tomáš Planka, 22.08.1980, Praha 10

  Děkuji za nápravu.
  Tomáš Planka

 3. Dobrý večer,
  nahlédla jsem do výsledků a už jsem se našla, ale s časem, který asi na mě zbyl… ( 01:12:06). Na svých stopkách jsem měla čas 01:00:53 (za cílem). Pro orientaci: závodnici s č. 28 (01:00:57) jsem předběhla už na konci rovinky, ještě v zatáčce před obloukem před cílovou rovinkou (s jakým odstupem doběhla, přesně nevím). A se závodnicí č. M71, s níž jsem se bavila před závodem, jsem se po jejím doběhu potkala v hale. Uvádím tuhle konstelaci pro přiblížení mého doběhu. Nevím, proč a jak došlo k těmto nejasnostem, stát se jistě může ledacos (to by mohlo být jasnější vám). Pokud je to pro vás neřešitelná situace a nepomohou vám ani uvedené indicie, neuvádějte mě, prosím, ve výsledcích vůbec, neboť mně přisouzený čas mi opravdu nepřísluší. Děkuji.
  Zdraví Vlasta Skalická

 4. Dobrý den,
  dovolím si ještě malé upřesnění: ověřila jsem si čas na mých stopkách, kde je 01:00:51 (minus pár vteřin) – včera jsem se zmýlila. Ale jinak platí vše, co jsem už uvedla. Snad už naposledy :-). Děkuji.
  Zdraví Vlasta Skalická

   1. Podařilo se, děkuji. (Jen v celkových výsledcích je v pořadí žen ještě 20. místo 16., ale to už jen na okraj.) Přeji vám, abyste odhalili i další “anonymy” :-). V. S.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *