Krajský půlmaraton Plzeňského kraje 2020

1. Technické podrobnosti k vracení startovného za trička

Dobrý den, vážení běžci,

vzhledem k šířícím se dotazům ohledně vrácení startovného bychom vám rádi situaci vysvětlili.

Jelikož bylo možné zakoupit buď registrace (samostatné) nebo registrace s trikem, musíme bohužel při vracení registrací postupovat stejným způsobem. Tudíž lze vrátit opět pouze celou částku za registraci nebo registraci s trikem. Nelze si tedy ponechat pouze triko za nějaký podíl v zaplacené částce za registraci. Pokud si budete chtít ponechat triko, je to možné opravdu pouze za celou částku registrace s trikem.

Cena registrací/registrací s trikem byla od začátku závodu takto nastavena, a nebylo možné si zakoupit samostatné triko za nějakou určitou částku:

Jelikož jsme státní správa, je složitější i zprocesování veškerých agend ohledně vracení peněz za registrace, za což se moc omlouváme, a chápeme, že o trika v tomto případě nebude zájem. Počítáme tedy s variantou, že nám vámi objednaná trika zůstávají na naše náklady. A právě proto, abyste o trika ani tak nepřišli, máme v plánu připravit v čase po uvolnění opatření vlády a pominutí této situace uspořádat výběhy s našimi vodiči, kde budete moci o trika soutěžit. Další soutěže proběhnou na našem FB, až bude možné trika vyzvedávat osobně u nás. 

Samozřejmě částku za registraci s trikem vám vrátíme celou, neumíme bohužel zajistit ponechání si samotného trika za nějaký podíl z registrace s trikem.

Postupujte, prosím, podle pokynů k vrácení a my vám částku za startovné dle vašeho rozhodnutí vrátíme.

Moc se omlouváme za danou komplikaci.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru