Krajský půlmaraton Plzeňského kraje 2020

1. Technické podrobnosti k vracení startovného za trička

Dobrý den, vážení běžci,

vzhledem k šířícím se dotazům ohledně vrácení startovného bychom vám rádi situaci vysvětlili.

Jelikož bylo možné zakoupit buď registrace (samostatné) nebo registrace s trikem, musíme bohužel při vracení registrací postupovat stejným způsobem. Tudíž lze vrátit opět pouze celou částku za registraci nebo registraci s trikem. Nelze si tedy ponechat pouze triko za nějaký podíl v zaplacené částce za registraci. Pokud si budete chtít ponechat triko, je to možné opravdu pouze za celou částku registrace s trikem.

Cena registrací/registrací s trikem byla od začátku závodu takto nastavena, a nebylo možné si zakoupit samostatné triko za nějakou určitou částku:

Jelikož jsme státní správa, je složitější i zprocesování veškerých agend ohledně vracení peněz za registrace, za což se moc omlouváme, a chápeme, že o trika v tomto případě nebude zájem. Počítáme tedy s variantou, že nám vámi objednaná trika zůstávají na naše náklady. A právě proto, abyste o trika ani tak nepřišli, máme v plánu připravit v čase po uvolnění opatření vlády a pominutí této situace uspořádat výběhy s našimi vodiči, kde budete moci o trika soutěžit. Další soutěže proběhnou na našem FB, až bude možné trika vyzvedávat osobně u nás. 

Samozřejmě částku za registraci s trikem vám vrátíme celou, neumíme bohužel zajistit ponechání si samotného trika za nějaký podíl z registrace s trikem.

Postupujte, prosím, podle pokynů k vrácení a my vám částku za startovné dle vašeho rozhodnutí vrátíme.

Moc se omlouváme za danou komplikaci.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *