Nápověda – FAQ


Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/257112/virtual/www/domains/sportovniservis.cz/wordpress/wp-content/plugins/wordpress-faq-manager/faq-manager.php on line 810

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/257112/virtual/www/domains/sportovniservis.cz/wordpress/wp-content/plugins/wordpress-faq-manager/faq-manager.php on line 811

Na této stránce najdete aktualizovaný seznam často pokládaných otázek (takzvaný FAQ) související s naším registračním systémem sportt.cz pro závodníky.

Registrace do závodů

Stručná nápověda registrace osoby na sportovní akci

1) Na www.sportt.cz si pod tlačítkem Účet vytvořte v části Registrace nový účet vyplněním emailové adresy, jména, příjmení a datumu narození. Následně Vám přijde na zadanou emailovou adresu heslo, kterým se můžete přihlásit.

Pokud heslo nevidíte rovnou v doručené poště, podívejte se do nevyžádané pošty nebo do složky všechna pošta.

2)Přihlášení se provádí pod tlačítkem Účet v části Přihlášení, kde zadáte emailovou adresu a heslo. Zaškrtnutím “zůstat přihlášený” si bude Váš internetový prohlížeč pamatovat tyto přihlašovací údaje trvale.

3) Po přihlášení si již můžete vybrat libovolný závod na který se chcete přihlásit a tlačítkem Přihláška se dostanete do výběru závodních profilů ze kterých můžete vybírat koho přihlásíte do závodu.

 • Můžete si vytvořit libovolné množství dalších závodních profilů (pomocí tlačítka Přidat nového závodníka) pomocí kterých můžete přihlašovat nejenom sebe, ale i svojí rodinu, tým, klub apd.

4) Registrační formulář musíte vyplnit kompletní včetně souhlasu na konci, následně se Vám aktivuje tlačítko Uložit přihlášku

5) Po uložení přihlášky máte možnosti

 • rovnou zaplatit startovné pomocí QR kódu
 • zaplatit startovné kartou pomocí platební brány (pokud je k dispozici)
 • přihlásit dalšího závodníka (tlačítko další registrace)

Též Vám dorazí do emailu potvrzení o registraci, ve kterém najdete vyplněné údaje a informace k provedení platby.

V případě potíží nás prosím kontaktujte. Viz kontakt

Back To Top

Jak změnit heslo a další údaje

 

Svoje heslo stejně jako další osobní údaje si můžete změnit na www.sportt.cz po přihlášení svým emailem a heslem. Následně klikněte vpravo nahoře na modré tlačítko se svým jménem a objeví se Vám závodnická sekce.

V sekci najdete kromě změny hesla a osobních údajů i veškeré údaje, které o Vás shromažďujeme –  Přihlášky, Výsledky závodů, Výsledky v seriálech závodů.

 

Back To Top

Jak přihlásit dítě nebo dalšího závodníka ?

Po přihlášení na www.sportt.cz a výběru závodu pomocí tlačítka Přihláška se Vám objeví Váš seznam závodních profilů.

V případě, že chcete přihlásit někoho dalšího tak pomocí tlačítka Přidat nového závodníka vytvoříte nový profil závodníka, který po vyplnění je rovnou přihláškou do závodu.

Potvrzení o registraci přijde do vašeho emailu (všechny profily mají vaší emailovou adresu)

 

Back To Top

Jak vložit slevový kód

Slevový kód se v přihlášce zadává pomocí tlačítka tužky na konci pole Slevový kupón.

Následně se objeví obrazovka Vložení slevového kódu kam vložíte váš slevový kupón a pokud jste ho vložili správně, tak se orámování pro vložení kódu změní na zelenou barvu.

Back To Top

OSOBY S RIZIKOVÝMI FAKTORY 

Ministerstvo zdravotnictví stanovilo následující rizikové faktory: 

1) Věk nad 65 let s přidruženými chronickými chorobami. 

2) Chronické onemocnění plic (zahrnuje i středně závažné a závažné astma bronchiale) s dlouhodobou systémovou farmakologickou léčbou. 

3) Onemocnění srdce a/nebo velkých cév s dlouhodobou systémovou farmakologickou léčbou např. hypertenze. 

4) Porucha imunitního systému, např. a. při imunosupresivní léčbě (steroidy, HIV apod.), b. při protinádorové léčbě, c. po transplantaci solidních orgánů a/nebo kostní dřeně, 

5) Těžká obezita (BMI nad 40 kg/m2). 

6) Farmakologicky léčený diabetes mellitus. 

7) Chronické onemocnění ledvin vyžadující dočasnou nebo trvalou podporu/náhradu funkce ledvin (dialýza). 

8) Onemocnění jater (primární nebo sekundární). Do rizikové skupiny patří osoba, která naplňuje alespoň jeden bod uvedený výše nebo pokud některý z bodů naplňuje jakákoliv osoba, která s ní žije ve společné domácnosti.

Back To Top

Jak provést správně platbu startovného?

Každý přihlášený závodník obdrží po včasném přihlášení (minimálně 5 dní před termínem) na sportovní akci do emailu instrukce jak provést platbu startovného.

emailEmail obsahuje následující instrukce

 • Za koho se startovné platí (Jméno a příjmení)
 • Na jaký závod se startovné platí (název akce)
 • Částka (Kč)
 • Číslo účtu a kód banky
 • Specifický symbol
 • Variabilní symbol
 • QR kód pro QR-platbu
 • IBAN a BIC pro mezinárodní převody

Po zaplacení startovného a převodu na bankovní účet, který systém podporuje dojde ke spárování plateb a závodníkovi přijde email s potvrzením o zaplacení startovného.

email2

Back To Top

Jak platit startovné za více závodníků najednou?

Podporujeme placení startovného za více závodníků najednou za předpokladu dodržení následujících 3 podmínek:

 1. Startovné platíte za více závodníků na stejný závod (stejný specifický symbol)
 2. Nevyplňujte variabilní symbol
 3. Čísla závodníků zapište do “zprávy pro příjemce”

Spárování těchto plateb je prováděno naším operátorem každý pracovní den a závodník bude stejně jako v případě individuálních plateb informován emailem.

Back To Top

Co dělat v případě, že nepřišel aktivační email nebo potvrzení o registraci?

V případě, že jste nedostal email o aktivaci účtu nebo jste neobdržel instrukce o tom jak zaplatit startovné na závod, prosím postupujte následovně:

 1. Zkontrolujte svojí poštovní schránku (účty @seznam.cz @email.cz @atlas.cz mají často problémy s doručením emailu od nás) v části Spam
 2. Pokud není email ani ve Spamu, tak nás kontaktujte na adrese sportovniservis zavináč gmail tečka com a my se budeme snažit Vám pomoci

 

Back To Top

Jak provést převod startovného na jiného závodníka?

V případě, že máte zaplacené startovné a nemůžete startovat (nemoc, služební cesta a nebo jiné komplikace) tak je možné zařídit převod startovného na jinou osobu. Pro převod prosím dodržujte následující postup:

 1. Na závod je přihlášen závodník, který chce svoje startovné převést
 2. Závodník na kterého se startovné převádí do závodu přihlášen není, ale musí mít zřízen účet na https://www.sportt.cz
 3. Napište nám email na adresu sportovniservis zavináč gmail tečka com a my provedeme převod startovného a odhlásíme závodníka, který nemůže startovat
 4. Pro převod dodržujte prosím lhůtu  do středy do 23:59 v týdnu před akcí – pokud není tato lhůta pořadatelem určena jinak
 5. Pozdější převody tj. od čtvrtka dál včetně převodů na místě jsou zpoplatněny částkou 100 Kč, která se platí prostřednictvím https://www.sportt.cz/register/466 
 6. Převody startovného můžou být upřesněny pořadatelem včetně termínu, ceny a podmínek přímo v jeho propozicích.

Děkujeme

APACHI team

Back To Top

1 komentář u „Nápověda – FAQ“

Dobrý den, změna data konání závodu ŠumpeRUN na který jsem již přihlášen a který jsem zaplatil mi bohužel nevyhovuje. Chtěl bych se tedy zeptat, jestli by bylo možné vrátit peníze (nejlépe na účet), které jsem zadával při platbě závodu.
S pozdravem,
Martin Matyáš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *